Hieronder is een volledige lijst weergegeven van alle aangesloten mediators. U kunt zichzelf hier aanmelden via het aanmeldformulier.

Achternaam Voornaam Telefoon Woonplaats E-mail Website
Boontje Paul 020-5727190 Amsterdam boontje@boontjeadvocaten.nl www.boontjeadvocaten.nl
Brons Caroline 0629608927 Utrecht info@bronsmediation.nl www.bronsmediation.nl
Crommelin mr. S. (Sam) 076-5610808 Ulvenhout AC scrommelin@xs4all.nl xxx
Daemen Patricia 06-51065329 Roermond patriciadaemen@gmail.com www.daemen-mediations.nl
de Haas Cindy G.M. 06-34135474 Rotterdam info@bureauchallenge.nl www.bureauchallenge.nl
du Bois-Oekas L.I.S. (Linda) 06-42981516 Sneek - Heerenveen info@mgnn.org www.mgnn.org
Duyser Mirjam 06-11360762 Den Haag info@kernmediation.nl www.kernmediation.nl
Elferink Jolanda 06-45488146 Utrecht info@utrechtscentrumvoormediation.nl www.utrechtscentrumvoormediation.nl
Evers Gerdi 06-26684812 Etten Leur gerdi.evers@faireadvocaten.nl www.fair-e.nl
Faber drs. F. (Fokje) 058-2893122 Leeuwarden info@fokusmediation.nl www.fokusmediation.nl
Gijsberts mr. G.E.M. (Gabriƫlle) 0638721993 BREUKELEN UT info@mediationbb.nl www.mediationbb.nl
Govaars Colette 06 55051314 Noord Nederland info@conflictwerk.nl www.conflictwerk.nl
Heideveld Ada 06-30761375 Zwolle hmc@adaheideveldmediation.nl www.adaheideveldmediation.nl
Heldring, drs. C.D. (Dorine) 0651702553 Rosmalen info@cdheldring.nl www.verheldring.nl
Houweling de Bruijn drs. P.C. (Pauline) 0616316918 Zoelmond houweling@quester.nl www.quester.nl
Jagt, F.L. (Fiora) 06-14685763 Lelystad scheidenmettact@gmail.com www.tact-mediation.nl
Jakobs-Hiemstra Marjolijn 06-29284555 Houten info@jakobshiemstra.nl www.jakobshiemstra.nl
Kloppers, mr. drs. C.M.H. (Caroline) 06-30264220 Arnhem kloppers@bbkwmediation.nl www.bbkwmediation.nl
Konings Pierre 06-53325535 Geffen pierre@koningstrademarks.nl www.koningstrademarks.nl
Koster Erik 06 37278754 Dalfsen erik@kostermediation.nl www.kostermediation.nl
Laupman, mr. C. (Lia) 0487-540110 Druten info@lucida.nl www.lucida.nl
Leenders Alexandra 040 3041477 Eindhoven leenders@al-lex.nl www.al-lex.nl
Luimes, mr. G.H.J. (Ingrid) 0317-619022 Rhenen luimes@heerenstaete.nl www.heerenstaete.nl
Molenaar-Geurtsen mr. H.G. (Rita) 06 18295115 Woudenberg molenaar@mediationdepoort.nl www.mediationdepoort.nl
Monsauret-Jurrius D.D.M. (Diana) 06-27330652 's-Hertogenbosch diana.monsauret@mediationbureau2FM.nl www.mediationbureau2FM.nl
Otter Tineke 06 14204246 Arnhem t.otter@in-z.nl www.in-z.nl
Peters Joep 06 20305159 Maastricht contact@deeikmediation.nl www.deeikmediation.nl
Poppelen, van, MMO A.M.M. (Angelique) 06-53428520 Haarlem avp@planet.nl xxx
Put, van de drs. C.M.F. (Cora) 06-43060405 Waalre cvandeput@courconsult.nl www.courconsult.nl
Regout drs. A.M.P. (Anita) 06-23 80 45 76 Den Haag Rotterdam regout@randstad-mtc.nl www.randstad-mtc.nl
Reijerkerk, MDR L.J. (Linda) 06-21515740 Leiden l.reijerkerk@cvc.nl www.cvc.nl
Schaeffer Herman 06-24104077 Zwolle info@schaeffer-mediation.nl www.schaeffer-mediation.nl
te Hennepe-Mulder J. (Jolanda) 06-23777782 Aalten jolanda@mediation-eengoedgesprek.nl www.mediation-eengoedgesprek.nl
Van der Linden Mieke drs. 06-48016036 Apeldoorn info@DOOR1DEUR.nl www.DOOR1DEUR.nl
van Dijk Marischka 0653736874 ZEIST info@mediation4people.nl www.mediation4people.nl
van Engelenburg P.L.Y. ( Petrina) 06-57752135 Doetinchem info@vengelenburg-cam.nl www.vengelenburg-cam.nl
van Gelder, Nicole 06-53406668 Amsterdam nicolevangelder@xs4all.nl www.archimediair.nl
Vendel Claire 06-38767098 Rotterdam claire@vendeladvies.nl www.dejuristenkamer.nl
Visser Bart 06-53868881 Elspeet bartvisser@bvisserconsultancy.nl www.bvissermediation.nl
Vries, de mr. J.R. (Jeanette) 06-15158359 Barneveld info@devriesmediation.nl www.devriesmediation.nl
Wiersma, mr. N.M. (Nienke) 06-44562193 Oosterbeek wiersma@bbkwmediation.nl www.bbkwmediation.nl
Wijnholds ing. F.J. (Folko-Jan) 06-51268039 Ede folkojanwijnholds@perspectief.eu www.perspectief.eu
Willems Pauline 0412 785655 Oss pauline.willems@pwpraktijk.nl www.pwpraktijk.nl
Zuilen, van mr. A.P.C. (Angelique) 06-32060016 Soest info@themediatecompany.nl www.themediatecompany.nl